ZÁKAZNICKÝ SERVIS

protože vysoká kvalita našich výrobků je pro nás prioritou, je prioritou i kvalitní servis

POVRCHY VÝROBKŮ

I když jsou kovové povrchy výrobků technologicky na vysoké úrovni, nenechávejte je vlhké .. z odpařované vody se na povrchu klik vysrážejí a po té zůstávají minerální soli, které způsobují skvrny odlišné barvy a jen těžko se odstraňují. Skvrny lze později odstranit školní gumou, popř. vyčistit bavlněným hadříkem a přípravkem SIDOL. Předcházejte těmto skvrnám a udržujte kliky suché. Kliky s titanovým povrchem před prvním použitím lehce přetřete bavlněným hadříkem napuštěným ochranným přípravkem M&T TITAN …. Po té již na klice nebudou viditelné otisky prstů a povrch získá sytější kovový odstín.

více o povrchu

MECHANIKA

Pro ovládaní klik používáme mechaniky vlastní konstrukce s patentovaným systémem ovládání kliky, z materiálů, které dlouhodobě zajišťují funkčnost kování. Z tohoto důvodu můžeme na všechny typy mechaniky poskytnout prodlouženou záruku 36 měsíců. I po uplynutí této záruční doby, ale nemusíte vždy celou mechaniku měnit - v mnoha případech postačí objednat pouze některý z náhradních dílů, které jsou vždy dostupné a tím významně prodloužit životnost nejen mechaniky, ale zároveň celého kování.

více o mechanice

MONTÁŽ & NÁHRADNÍ DÍLY

Dveřní kliky jsou jedním z nejfrekventovanějších výrobků na každém projektu, u každé realizace. I když kování M&T je velmi kvalitní, s prodlouženou garancí, tak i přesto má každá součástka, každý materiál, svoji životnost. V M&T jsme si toho vědomi a držíme neustále skladem veškeré komponenty od všech vyráběných produktů … tím je ihned dostupný náhradní komponent, který opakovaně prodlouží životnost celého kování. Kování M&T neskončí po uplynutí záruční doby ve šrotu, ale nadále bude plnit svoji bezvadnou funkci. U klik je prvořadá funkčnost, kterou zásadně ovlivňuje profesionální montáž kování na dveře. Nevíte-li si rady jak tyto činnosti zařídit, kontaktujte nás.

více o montáži

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Dveřní kliky potřebují dříve, nebo později kvalitní servis. Servis po celé ČR zajišťují montážní firmy, v převážné většině montážní firmy dodavatelů dveří. Kontaktujte vyškolené techniky a žádejte jak záruční, tak pozáruční servis.

V případě, že neznáte montážní dodavatelskou firmu dveří a kování, můžete kontaktovat přímo náš tovární servis.

Mapa partnerů    Požaduji tovární výjezdní servis    Požaduji bezplatný servis mechanik klik

Požadavek na výjezdní servis

Velikost vybraných fotografií: 0 MB

Adresa místa servisního zásahu

Po úspěšném odeslání požadavku za Vám zobrazí odkaz na formulář pro případné nahrání videa o max. velikosti 100 MB.

Informativní ceny poskytovaného továrního servisu

Demontáž/montáž rozetových, nebo štítových klik 150 Kč/dveře
Demontáž/montáž bezpečnostního kování 300 Kč/dveře
Nutná úprava dveří v místě kliky 100 Kč/dveře
Vyčištění, promazání zámku 50 Kč /dveře
Cestovné 10 Kč/km
Čas technika na cestě 250 Kč/hod
Servis v místě zásahu mimo standardní popsané úkony 550 Kč/hod

36 MĚSÍCŮ ZÁRUKA

PRO VŠECHNY PRODUKTY M&T

Jsme lídry v technologiích povrchových úprav, spolupracujeme s technologickým centry, výzkumnými pracovišti a dalšími specializovanými provozy. I proto můžeme na všechny naše produkty poskytovat delší záruky než je obvyklé. Na nejrozšířenější povrchy matný nikl a lesklý chrom je to 36 měsíců, na nerezové kování 5 let, na titanové povrchy 15 let a na masivní mosazné výrobky v povrchu natural mosaz, nebo leštěná mosaz dokonce doživotní záruku na povrch.

více

ZÁRUČNÍ LIST

Informace o podmínkách prodeje, základní údržbě a servisu
Pozorně si pročtěte standardní podmínky uváděné na Záručním listě a tím získáte ucelené informace o údržbě a manipulaci s výrobky M&T

více